ما برای ارائه مدلی کامل از منظور و هدفمان از به وجود آوردن زبان BasisCore تصمیم گرفتیم تا استفاده از دیتاورهاوس شرکت منظومه نگاران را که در حقیقت محل ذخیره سازی اطلاعات بسیاری از مشتریان ما می باشد، برای همه علاقه مندان demo کنیم ، این به این معنی است که شما در صورت تمایل برای طراحی مدل وب سایت خود میتوانید با خریداری حق استفاده از دیتاورهاوس ، ضمن برخورداری از سرعت، کیفیت و پشتیبانی دیتاورهاوس منظومه نگاران، از دستوراتی که در این بخش به آنها اشاره می شود استفاده نمایید .

دستورات انبار داده ی بیسیس کور دارای ساختار xml بوده و وجود <basis> و <member> در آن الزامی میباشد. در هر <basis> میتوان یک یا چند <member> قرار داد و با اجرای این دستورات، به ازای هر <member>، یک جدول خروجی فراخوانی میگردد.

basiscore

چنانچه از نرم‌افزار BasisLight استفاده می کنید لطفاً به این موارد توجه فرمایید:

استفاده از هر کدام از امکانات این بخش، در ابتدا نیازمند به تعریف آن بر روی Real Host می باشد .

_ چنانچه از امکانات رایگان استفاده می فرمایید توجه داشته باشید برای استفاده از آن ها می بایست حتما در بخش تنظیمات نسبت به تعریف آنها اقدام نمایید . به عنوان مثال اگر می خواهید برای استفاده از لیست کامل هتل ها از بیسیس کور فراخوانی داشته باشید، ابتدا باید یک کانکشن استرینگ با همین منظور بر روی وب سایت خود اضافه نمایید. در صورتی که توانایی نوشتن دستورات "دیتا سورس" (sql , mysql , ...) را دارید توجه داشته باشید بعد از توسعه و تست، آنها را به وب سایت اضافه کنید.